KPSE0E12-10SDN ITT Cannon
  • Available: 1,285
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE0E12-10SDN ITT Cannon
    KPSE0E12-10SDN ITT Cannon
    KPSE0E12-10SDN is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE0E12-10SDN is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM