KPSE07B12-10SW ITT Cannon
  • Available: 193
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE07B12-10SW ITT Cannon
    KPSE07B12-10SW ITT Cannon
    KPSE07B12-10SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE07B12-10SW is described as CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE