KPSE07A14-15PZ ITT Cannon
  • More about KPSE07A14-15PZ ITT Cannon
    KPSE07A14-15PZ ITT Cannon
    KPSE07A14-15PZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE07A14-15PZ is described as CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM