KPSE06P14-19P ITT Cannon
  • Available: 851
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06P14-19P ITT Cannon
    KPSE06P14-19P ITT Cannon
    KPSE06P14-19P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06P14-19P is described as CONN PLUG 19POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM