KPSE06F18-11P ITT Cannon
  • Available: 340
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06F18-11P ITT Cannon
    KPSE06F18-11P ITT Cannon
    KPSE06F18-11P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06F18-11P is described as CONN PLUG 11POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM