KPSE06F14-19PXA206 ITT Cannon
  • More about KPSE06F14-19PXA206 ITT Cannon
    KPSE06F14-19PXA206 ITT Cannon
    KPSE06F14-19PXA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06F14-19PXA206 is described as CONN PLUG 19POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"