KPSE06F14-19PWA206 ITT Cannon
  • More about KPSE06F14-19PWA206 ITT Cannon
    KPSE06F14-19PWA206 ITT Cannon
    KPSE06F14-19PWA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06F14-19PWA206 is described as CONN PLUG 19POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH