KPSE06F14-19PW ITT Cannon
  • Available: 3,652
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06F14-19PW ITT Cannon
    KPSE06F14-19PW ITT Cannon
    KPSE06F14-19PW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06F14-19PW is described as CONN PLUG 19POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE