KPSE06F14-12PX ITT Cannon
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06F14-12PX ITT Cannon
    KPSE06F14-12PX ITT Cannon
    KPSE06F14-12PX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06F14-12PX is described as CONN PLUG 12POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"