KPSE06E18-11PY ITT Cannon
  • Available: 304
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06E18-11PY ITT Cannon
    KPSE06E18-11PY ITT Cannon
    KPSE06E18-11PY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06E18-11PY is described as CONN PLUG 11POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"