KPSE06E16-26SWDN ITT Cannon
  • Available: 94
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06E16-26SWDN ITT Cannon
    KPSE06E16-26SWDN ITT Cannon
    KPSE06E16-26SWDN is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06E16-26SWDN is described as CONN PLUG 26POS CBL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH