KPSE06B14-19SX ITT Cannon
  • Available: 1,356
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06B14-19SX ITT Cannon
    KPSE06B14-19SX ITT Cannon
    KPSE06B14-19SX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06B14-19SX is described as CONN PLUG 19POS CBL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM