KPSE06B14-19S ITT Cannon
  • Available: 1,450
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06B14-19S ITT Cannon
    KPSE06B14-19S ITT Cannon
    KPSE06B14-19S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06B14-19S is described as CONN PLUG 19POS CBL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"