KPSE06A12-10PX ITT Cannon
  • Available: 2,051
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE06A12-10PX ITT Cannon
    KPSE06A12-10PX ITT Cannon
    KPSE06A12-10PX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE06A12-10PX is described as CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM