KPSE02E18-11P ITT Cannon
  • Available: 693
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE02E18-11P ITT Cannon
    KPSE02E18-11P ITT Cannon
    KPSE02E18-11P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE02E18-11P is described as CONN RCPT 11POS BOX MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE