KPSE02E12-10SA71 ITT Cannon
  • Available: 265
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE02E12-10SA71 ITT Cannon
    KPSE02E12-10SA71 ITT Cannon
    KPSE02E12-10SA71 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE02E12-10SA71 is described as CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"