KPSE02A22-21PZ ITT Cannon
  • Available: 35
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE02A22-21PZ ITT Cannon
    KPSE02A22-21PZ ITT Cannon
    KPSE02A22-21PZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE02A22-21PZ is described as CONN RCPT 21POS BOX MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT