KPSE02A12-10S ITT Cannon
  • Available: 502
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE02A12-10S ITT Cannon
    KPSE02A12-10S ITT Cannon
    KPSE02A12-10S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE02A12-10S is described as CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X