KPSE02A12-10PW ITT Cannon
  • Available: 3,005
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE02A12-10PW ITT Cannon
    KPSE02A12-10PW ITT Cannon
    KPSE02A12-10PW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE02A12-10PW is described as CONN RCPT 10POS BOX MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE