KPSE01F14-19P ITT Cannon
  • Available: 1,677
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01F14-19P ITT Cannon
    KPSE01F14-19P ITT Cannon
    KPSE01F14-19P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01F14-19P is described as CONN RCPT 19POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB