KPSE01F14-12P ITT Cannon
  • Available: 48
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01F14-12P ITT Cannon
    KPSE01F14-12P ITT Cannon
    KPSE01F14-12P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01F14-12P is described as CONN RCPT 12POS CBL MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"