KPSE01F12-10SW ITT Cannon
  • Available: 1,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01F12-10SW ITT Cannon
    KPSE01F12-10SW ITT Cannon
    KPSE01F12-10SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01F12-10SW is described as CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"