KPSE01E12-3P ITT Cannon
  • Available: 2,784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01E12-3P ITT Cannon
    KPSE01E12-3P ITT Cannon
    KPSE01E12-3P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01E12-3P is described as CONN RCPT 3POS CBL MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED