KPSE01B14-19S ITT Cannon
  • Available: 1,356
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01B14-19S ITT Cannon
    KPSE01B14-19S ITT Cannon
    KPSE01B14-19S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01B14-19S is described as CONN RCPT 19POS CBL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK