KPSE01B14-19PY ITT Cannon
  • Available: 1,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01B14-19PY ITT Cannon
    KPSE01B14-19PY ITT Cannon
    KPSE01B14-19PY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01B14-19PY is described as CONN RCPT 19POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE