KPSE01B14-19PW ITT Cannon
  • Available: 1,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01B14-19PW ITT Cannon
    KPSE01B14-19PW ITT Cannon
    KPSE01B14-19PW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01B14-19PW is described as CONN RCPT 19POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM