KPSE01B12-10P ITT Cannon
  • Available: 130
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01B12-10P ITT Cannon
    KPSE01B12-10P ITT Cannon
    KPSE01B12-10P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01B12-10P is described as CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"