KPSE01A12-10S ITT Cannon
  • Available: 643
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE01A12-10S ITT Cannon
    KPSE01A12-10S ITT Cannon
    KPSE01A12-10S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE01A12-10S is described as CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"