KPSE00F20-16SF0 ITT Cannon
  • More about KPSE00F20-16SF0 ITT Cannon
    KPSE00F20-16SF0 ITT Cannon
    KPSE00F20-16SF0 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. KPSE00F20-16SF0 is described as CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM