KPSE00F12-10SX ITT Cannon
  • Available: 1,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE00F12-10SX ITT Cannon
    KPSE00F12-10SX ITT Cannon
    KPSE00F12-10SX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE00F12-10SX is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE