KPSE00E12-10SW ITT Cannon
  • Available: 1,229
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE00E12-10SW ITT Cannon
    KPSE00E12-10SW ITT Cannon
    KPSE00E12-10SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE00E12-10SW is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH