KPSE00E12-10SDX ITT Cannon
  • Available: 1,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE00E12-10SDX ITT Cannon
    KPSE00E12-10SDX ITT Cannon
    KPSE00E12-10SDX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE00E12-10SDX is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR