KJB7T15W35JA ITT Cannon
  • More about KJB7T15W35JA ITT Cannon
    KJB7T15W35JA ITT Cannon
    KJB7T15W35JA is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KJB7T15W35JA is described as CONN RCPT 37POS JAM NUT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"