KJB0T13F35JB ITT Cannon
  • More about KJB0T13F35JB ITT Cannon
    KJB0T13F35JB ITT Cannon
    KJB0T13F35JB is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KJB0T13F35JB is described as CONN RCPT 22POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"