CA3108F20-29SBF80 ITT Cannon
  • Available: 1,982
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3108F20-29SBF80 ITT Cannon
    CA3108F20-29SBF80 ITT Cannon
    CA3108F20-29SBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3108F20-29SBF80 is described as CONN PLUG 17POS RT ANG W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM