CA3108F16-10PB ITT Cannon
  • Available: 862
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3108F16-10PB ITT Cannon
    CA3108F16-10PB ITT Cannon
    CA3108F16-10PB is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3108F16-10PB is described as CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM