CA3108E24-28PBF80 ITT Cannon
  • Available: 87
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3108E24-28PBF80 ITT Cannon
    CA3108E24-28PBF80 ITT Cannon
    CA3108E24-28PBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3108E24-28PBF80 is described as CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM