CA3106R24-28PBF80 ITT Cannon
  • More about CA3106R24-28PBF80 ITT Cannon
    CA3106R24-28PBF80 ITT Cannon
    CA3106R24-28PBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3106R24-28PBF80 is described as CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH