CA3106R16-10SBF80A176 ITT Cannon
  • Available: 164
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3106R16-10SBF80A176 ITT Cannon
    CA3106R16-10SBF80A176 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3106R16-10SBF80A176 is described as CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE