CA3106F28-12PBF80 ITT Cannon
  • Available: 214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3106F28-12PBF80 ITT Cannon
    CA3106F28-12PBF80 ITT Cannon
    CA3106F28-12PBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3106F28-12PBF80 is described as CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP