CA3106F16S-1PWBF80 ITT Cannon
  • Available: 149
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3106F16S-1PWBF80 ITT Cannon
    CA3106F16S-1PWBF80 ITT Cannon
    CA3106F16S-1PWBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3106F16S-1PWBF80 is described as CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM