CA3106E24A28SB ITT Cannon
  • Available: 326
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3106E24A28SB ITT Cannon
    CA3106E24A28SB ITT Cannon
    CA3106E24A28SB is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3106E24A28SB is described as CONN PLUG 28POS INLINE W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM