CA3106E14S-2PBF80 ITT Cannon
  • Available: 1,343
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3106E14S-2PBF80 ITT Cannon
    CA3106E14S-2PBF80 ITT Cannon
    CA3106E14S-2PBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3106E14S-2PBF80 is described as CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"