CA3102R28-21SYF80 ITT Cannon
  • More about CA3102R28-21SYF80 ITT Cannon
    CA3102R28-21SYF80 ITT Cannon
    CA3102R28-21SYF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R28-21SYF80 is described as CONN RCPT 37POS BOX MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"