CA3102R24A28SB ITT Cannon
  • More about CA3102R24A28SB ITT Cannon
    CA3102R24A28SB ITT Cannon
    CA3102R24A28SB is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24A28SB is described as CONN RCPT 28POS BOX MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"