CA3102R24-28SZF80A95 ITT Cannon
  • More about CA3102R24-28SZF80A95 ITT Cannon
    CA3102R24-28SZF80A95 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24-28SZF80A95 is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM