CA3102R24-28SF80A95 ITT Cannon
  • More about CA3102R24-28SF80A95 ITT Cannon
    CA3102R24-28SF80A95 ITT Cannon
    CA3102R24-28SF80A95 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24-28SF80A95 is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"