CA3102R24-28SF80 ITT Cannon
  • Available: 1,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102R24-28SF80 ITT Cannon
    CA3102R24-28SF80 ITT Cannon
    CA3102R24-28SF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24-28SF80 is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE