CA3102R24-28S ITT Cannon
  • Available: 1,665
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102R24-28S ITT Cannon
    CA3102R24-28S ITT Cannon
    CA3102R24-28S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24-28S is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM