CA3102R24-28PYF80 ITT Cannon
  • Available: 1,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102R24-28PYF80 ITT Cannon
    CA3102R24-28PYF80 ITT Cannon
    CA3102R24-28PYF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24-28PYF80 is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE